Bikkel to WORLD ART VISION, CANCUN, MEXICO - Bikkel

 

Het selectie comité van de WORLD ART VISION te Cancun, Mexico heeft BIKKEL uitgenodigd om deel te nemen aan deze 1e editie van de WorldArtVision te Cancun, Mexico . De tentoonstelling is van 5 tot 14 december 2008.  De WAV is een cultureel en sociaal hoogtepunt van Amerika en zij presenteert belangrijke hedendaagse kunstenaars uit de hele wereld.

http://www.world-art-vision.com

 

BIKKEL exposeert vier Poseidon olieverven: Poseidon ta Wak Atras, Poseidon te drumi, Poseidon i Ponchi Willemstad. Poseidon i Toubot Malena. Het transport van Bikkel' olieverven is gesponsord door Speedmark Transportation / Amsterdam www.speedmark.com

Tijdens deze wereldtentoonstelling heeft BIKKEL uitnodigingen ontvangen om te exposeren in Mexico: onder andere in Mexico City en in Yucatan. Er zijn t.v. opnamen gemaakt van Bikkel en haar werk. Ook is er een videofilm gemaakt van Bikkel's olieverven. zie www.bikkelartist.com Carina Dumais, mede-exposante uit Vlissingen, is uitgenodigd om te exposeren in het Instituto de Cultura de Yucatan te Merida, aanvang 15 oktober 2010. zie www.carinadumais.com.

foto: Matty Rocca (artistiek directeur WAV) en Bikkel

Organisatie
Matty Roca is artistiek directeur van World Art Vision.
Art Historian, President of the Council for Arts and Culture, Cancun - Mexico. Vito Abba is PR Manager van World Art Vision.

Locatie expositie:
Cancun Center - Boulevard Kukulcán km 9, 1er Piso - Zona Hotelera - 77500 Cancún - Quintana Roo - Mexico